Bursa / 20 Nisan 2018 Cuma

Altılı Ganyan Yorumları

Bu aralar çok farklı yarışlar koşmaya başlayan ve çim pistte çok daha iyi performans göstereceğine inandığım 1 Numaralı LARY BİRD ve tam bir uzun mesafe çim atı olduğuna inandığım 8 Numaralı COACHELLA eşit şekilde favorilerimdir.Çok farklı bir yarış koşmasını beklediğim 6 Numaralı CUPİDS ARROW , Kendini bulmaya başlayan 5 Numaralı BURAKŞAH ve önde istediği tempoyu bulabilirse 7 Numaralı MC GREGOR daha sonra şanslı olacak isimlerdir.

4 Numaralı HERGELE bu yarışa hedef yapılarak hazırlanan bir safkan , sevdiği uzun mesafede kazanmasını bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.

İzmir pistindeki son yarışını ölçü almadığım 2 Numaralı ZAMAN YOLCUSU , uzun galoplarla bu yarışına hazırlanan tempo yarışlarının başarılı safkanı 3 Numaralı YEDİ KARANFİL , bu aralar formu çok iyi seviyede olan hafif kilosu ile 11 Numaralı EFEBABA ve bu mesafelerde oldukça başarılı yarışları olan 4 Numaralı DİYARBEYİ ayrım yapılmadan kuponlara eklenmelidir.

1 Numaralı ADABÜKÜ , 5 Numaralı İMZA , 10 Numaralı STORM OF THE CİTY maiden mücadelede en şanslı isimlerdir.Kısa bir ara sonrası bu yarışa katılacak olan 7 Numaralı PRİNCESS BALOV ’dan dikkat çekici bir yarış gelebilir , dikkat edilmelidir.

Çim pistte de oldukça etkili yarışları bulunan 3 Numaralı HİLL HEAD favorimdir.Son başarılı yarışı ile dikkat çeken 6 Numaralı LİRA LİRA etkili sprinti ile son metrelerde devreye girecektir en ciddi rakip konumundadır.Tam bir orta ve uzun mesafe çim atı olan ve son yarışlarını asla ölçü almadığım 7 Numaralı MY BABOŞ , bu aralar formunda kıpırdamalar olan 5 Numaralı LOVE ME TENDER ve uzun ara sonrası birr yarış gören kaliteli isim 10 Numaralı HERE İN BLUE daha sonra sırası ile şansı olacak isimlerdir.

Bu gruptan farklı olduğunu düşündüğüm 1 Numaralı NAZLI DELAL ve 4 Numaralı ASLANCAN eşit şekilde favori olarak gördüğüm isimlerdir.Çim pistte çok farklı koşmasını beklediğim 13 Numaralı TATAR RAMAZAN’dan dikkat çekici bir yarış gelebilir , yarışın süpriz ismi olarak kuponlara eklenebilir.